Megjelent a Hitvallás novemberi lapszáma

2018. október 31. (szerda) 10:00

Kategória: Hitvallás

„Hiszünk abban, hogy az élet minden területén szükség van az édesapákra, nem csak a gyermekek nevelésében vagy az oktatási intézményekkel való kapcsolattartásban” – vallja Léder László Pro Familiis díjas pszichológus, az Apa Akadémia alapítója. A szakemberrel készített interjú mellett olvasható beszélgetés Péntek József atyával, aki az idei évben ünnepli pappá szentelésének 60. évfordulóját. József atya egy olyan újmiséjével kapcsolatos történetet is megosztott velünk, amelyet hatvan évig hordozott magában. Látható beszéd rovatunkban Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepére készülve egy képzeletbeli zarándoklatra hívjuk olvasóinkat: Erzsébet életének legfontosabb helyszíneire látogatunk el, lelki zarándoklatunk zárásaként pedig tisztelete terjedésének földrajzi útvonalát járjuk végig. Legfiatalabb olvasóinknak ezúttal egy Csiling nevű kislány történetét meséljük el. Kegyelmekben gazdag ünnepeket és jó olvasást kívánunk! 

Győri Egyházmegye Sajtóirodája