A Szent Anna Otthonban élőket köszöntötték az aporos diákok

2018. október 31. (szerda) 8:00

Október 16-án az Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont diákjai színvonalas műsorral köszöntötték a Szent Anna Otthon lakóit az idősek napja alkalmából Győrben. A 3. évfolyamos diákok versekkel, prózával ajándékozták meg az időseket. Kedves szavaikkal könnycseppeket csaltak a hallgatóság szemébe. A gyermekek hálatelt szívvel köszönték meg az imádságot, amelyet az idősek iskolájukért mondanak.

Az alsó tagozatos tanulók kórusa vidám gyermekdalokkal és egyházi énekekkel örvendeztette meg a szépkorúakat. A rendezvényt a 4. évfolyamos tanulók néptánccsoportja rábaközi táncokkal zárta.

A diákokat Árpásiné Horváth-Dori Cecília, Hájas-Bodor Nóra, Kovács Anna Zsuzsanna és Somfai Elemér készítette fel.

Sántáné Kiss Rita
Fotó: Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont, Győr