Hálaadás az ágfalvi templom külső megújulásáért

2018. október 30. (kedd) 10:00

A közelmúltban az ágfalvi Szent György-templom külső felújításának befejezése alkalmából Veres András győri megyéspüspök ünnepi szentmise keretében kérte a jó Isten áldását a helyi egyházközség tagjaira és a megújulásért hozott áldozatokra. A szentmise végén a település polgármestere, Pék Zsuzsanna Ágfalváért díjjal ismerte el Kiss Imre főorvos fáradhatatlan munkáját, amely nélkül nem valósulhatott volna meg a rekonstrukció. „Először a tető teljes cseréjére, majd a torony és a falak megszépítésére került sor. Köszönet illeti mindazokat, akik munkájukkal lehetővé tették templomunk külső megújulását. Reméljük, hogy hamarosan a templombelső megújulásáért is hálát adhatunk” – fogalmazott Németh Attila plébános. 

Győri Egyházmegye Sajtóirodája
Fotó: Csoltói József

Hálaadás az ágfalvi templom külső megújulásáért

Hálaadás az ágfalvi templom külső megújulásáért

Hálaadás az ágfalvi templom külső megújulásáért