Rajz- és fotópályázat a Katolikus Kulturális Hetek programsorozat keretében

2018. szeptember 18. (kedd) 12:30

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia a Katolikus Kulturális Hetek programsorozat keretében rajz- és fotópályázatot hirdet „Az Eucharisztia az Egyház életének forrása” címmel. A képzőművészeti pályázat célja, hogy a résztvevők  bemutassák Egyházunk legmélyebb titkát, az Oltáriszentséget és keresztény életünk csúcspontját és forrását, a szentmisét. 

A pályázatok beküldési határideje: 2018. szeptember 28. A Győri Egyházmegyében a szervezők a  e-mail címre várják a fotókat, a rajzokat pedig személyesen vagy postai úton kérik kézbesíteni a Győri Egyházmegye Püspöki Vagyonkezelőjének címére: 9021 Győr, Káptalandomb 13. Az egyházmegyei zsűri korcsoportonként a három legjobb helyezést elért alkotást küldi tovább az MKPK számára. A rajzpályázat az általános iskolás diákok, a fotópályázat pedig a 12 és 30 év közötti fiatalok számára szól. A pályázatokról további részletek találhatók ITT.

Győri Egyházmegye Sajtóirodája
Illusztráció: Németh Péter