Egész napos szentségimádást tartottak Mosonmagyaróváron

2018. szeptember 4. (kedd) 12:00

A magyaróvári Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd-templom búcsúja alkalmából, augusztus 22-én, Szűz Mária királynő ünnepén egész napos szentségimádást tartottak. A helyiek mellett több településről, így Mosonból, Kimléről és Lébényből is érkeztek hívek ezen a napon a magyaróvári plébániatemplomba. A résztvevők szentmisét ünnepeltek, valamint zsolozsmát és rózsafüzért imádkoztak, de volt lehetőség ifjúsági imaórán való részvételre és csendes adorációra is. Az elmélkedéseket Melo Lajos domonkos szerzetes, a római Santa Maria Maggiore-bazilika magyar gyóntatója tartotta.

Szöveg és fotó: Horváth Gábor 

Egész napos szentségimádást tartottak Mosonmagyaróváron

Egész napos szentségimádást tartottak Mosonmagyaróváron