Hittantábor Winkler Zsolt atya vezetésével

2018. augusztus 8. (szerda) 8:00

Június 26. és 30. között került megrendezésre a hittantábor a somogyszobi Erdészeti Erdei Iskola és Oktatási Központban Winkler Zsolt öttevényi plébános atya vezetésével. A táborozó gyermekek, fiatalok Börcsről, Győrből, Kunszigetről, Mosonmagyaróvárról, Mosonszentmiklósról és Öttevényről érkeztek. „Bőven volt részünk élményekben. Uzsonnáztunk a keszthelyi Festetics-kastély parkjában, jártunk a Kis-Balatonnál, megtekintettük a Kányavári-sziget élővilágát, túráztunk a Kaszó és Szenta közötti útvonalon közlekedő kisvasút nyomvonalában, végigjártuk a kaszói lombkorona-tanösvényt, megcsodáltuk a Baláta-tó élővilágát, csobbantunk a kaposvári Virágfürdőben és a Balatonban. Természetesen nem maradhattak el a napi szentmisék, a hagyományos, kézműves-kreatív és sportos csapatversenyek sem, illetve a szalonnasütés is szerves részét képezte az együttlétünknek. Tettük mindezt Fekete István író, az erdész-vadász irodalom legismertebb művelője szellemiségében” – számolt be Sallai Regina a táborban szerzett élményekről. 

Fotó: Fehér Katalin, Frank György

Hittantábor Winkler Zsolt atya vezetésével

Hittantábor Winkler Zsolt atya vezetésével

Hittantábor Winkler Zsolt atya vezetésével