Megjelent a „Hitvallás” augusztusi lapszáma

2018. augusztus 1. (szerda) 8:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei magazinunk augusztusi kiadásában olvasható Martos Levente Balázs atya elmélkedése A legtöbbet adni, valamint Kapui Jenő atya írása A házasságkötés a kaland kezdete címmel. A Közelkép rovatban Reisner Ferenc atyát kérdeztük a tizenhat évig tartó hegykői plébánosi szolgálatáról, valamint a Győri Hittudományi Főiskola és Papnevelő Intézet rektoraként előtte álló feladatokról. A Kincseink rovatban bemutatjuk a győri Szent Imre-templom építéstörténetét, a Látható beszéd hasábjain pedig Bartók Ferenc OSB, V. Szalontay Judit és Gerencsér Veronika emlékeznek a közelmúltban elhunyt soproni származású grafikusművészre, Hertay Máriára. Az #élőkövek oldalain a győrújbaráti Hódsági házaspár, valamint a soproni Antalffy házaspár vallanak szerelmükről, házasságukról, bátorítva a fiatalokat az elköteleződésre, a házasságban élőket pedig a hűséges kitartásra. A legkisebbekről augusztusban sem feledkezünk meg: egy piros pipacs és egy útszéli bogáncs történetét osztjuk meg velük. Jó olvasást kívánunk!

Győri Egyházmegye Sajtóirodája