A Szent Jakab-zarándoklat résztvevői Mocsán – FRISSÍTVE

2018. augusztus 6. (hétfő) 8:30

Július 21-én a Budapesttől Lébényig tartó – immár tizedik éve megszervezett – Szent Jakab-zarándoklat résztvevőit a mocsai hívek látták vendégül. A mintegy százfős zarándokcsoport zászlóval, énekszóval érkezett a mocsai Rózsafüzér Királynője templomhoz. A templomban Horváth István plébános atya vezetett imádságot a zarándokok és a helyi hívek részvételével. 

A zarándoklat vezetői megköszönték a mocsai egyházközség szeretetszolgálatát, amelyet megtapasztaltak az elmúlt tíz év során. Kifejezték hálájukat, hogy a mocsaiak segítették őket abban, hogy lelkiekben és fizikailag is megerősödve, újult erővel indulhassanak tovább, legyőzve a zarándoklat második szakaszának nehézségeit.  

A BonumTV helyszíni tudósítása ITT megtekinthető. 

Forrás és fotó: Rózsafüzér Királynője Plébánia, Mocsa

A Szent Jakab-zarándoklat résztvevői Mocsán

A Szent Jakab-zarándoklat résztvevői Mocsán

A Szent Jakab-zarándoklat résztvevői Mocsán