„Mindenkinek mindene lettem" (1Kor 9,22) – Winkler Zsolt atya ezüstmiséje Öttevényen

2018. július 9. (hétfő) 8:00

Június 24-én, az öttevényi templom búcsúnapján, Keresztelő Szent János ünnepén Winkler Zsolt plébános atya ezüstmisét mutatott be, amelynek keretében pappá szentelésének 25. évfordulója alkalmából adott hálát. A szentbeszédben Németh László általános püspöki helynök szólt a hívekhez. A szentmise végén Winkler Zsolt atya ezüstmisés áldásban részesítette a megjelenteket. 

Sallai Regina
Fotó: Bartha Zoltán

„Mindenkinek mindene lettem" (1Kor 9,22) – Winkler Zsolt atya ezüstmiséje Öttevényen

„Mindenkinek mindene lettem" (1Kor 9,22) – Winkler Zsolt atya ezüstmiséje Öttevényen

„Mindenkinek mindene lettem" (1Kor 9,22) – Winkler Zsolt atya ezüstmiséje Öttevényen

„Mindenkinek mindene lettem" (1Kor 9,22) – Winkler Zsolt atya ezüstmiséje Öttevényen