Megjelent a „Hitvallás” júliusi lapszáma

2018. június 29. (péntek) 8:00

Egyházmegyei magazinunk júliusi kiadásában beszámolunk az idei Szeretetnapról, valamint a pap- és diakónusszentelésről. A szabadság fogalmáról osztja meg gondolatait Markovics Milán Mór tábori lelkész, illetve Both Zoltán és Varga Gábor diakónus. Közelkép rovatunkban Bindes Ferenc atyát és Rédly Elemér atyát kérdezzük pappá szentelésük 60. évfordulója alkalmából. Mindketten örömmel vallanak kegyelmekben és regényes fordulatokban bővelkedő életútjukról. Olvasósarkunkban Both Balázs soproni költő Imádság éjfélkor című verse várja az érdeklődőket. Musica sacra rovatunkban bemutatjuk a győrújfalui Öröm Hírnökei ének- és zenekart. A legkisebbekről júliusban sem feledkezünk meg: számukra egy otthonról elcsavargó kismókus történetével készültünk. Jó olvasást kívánunk!

Győri Egyházmegye Sajtóirodája