Május 31-ig lehet jelentkezni a Győri Hittudományi Főiskola képzéseire

2018. május 30. (szerda) 9:00

Kategória: Hittudományi Főiskola

Ha Önt érdekli a katolikus teológia; ha szívesen tanítana hittant; ha Önt érdekli az egyházzene; ha szívesen tanulna énekelni és orgonálni; ha Önt érdekli az egyházi liturgia; ha szívesen tanulna, akkor jelentkezzen a Győri Hittudományi Főiskola képzéseire! Képzési kínálatunk: teológia szak (10 féléves katolikus teológusi képzés, osztatlan/12 féléves lelkipásztori képzés, osztatlan); hittanár-nevelőtanár (10 félév, osztatlan); hittanár-nevelőtanár (rövid ciklusú MA – 2-4-5 félév); katekéta-lelkipásztori munkatárs (BA – 6 félév), római katolikus kántor (BA – 6 félév). A felvétel a Győri Hittudományi Főiskola saját eljárási keretében történik. Jelentkezési határidő: 2018. május 31. Bővebb információ található ITT vagy igényelhető a  e-mail címen. Szeretettel várjuk leendő hallgatóinkat!

Győri Hittudományi Főiskola
Fotó: Ács Tamás