A Győri Hittudományi Főiskola pótfelvételit hirdet a 2018/19-es tanévre

2018. július 23. (hétfő) 8:00

Kategória: Hittudományi Főiskola

A Győri Hittudományi Főiskola (9021 Győr, Káptalandomb 7.) pótfelvételit hirdet az alábbi győri képzéseire: teológia szak (10 féléves katolikus teológusi képzés); hittanár-nevelőtanár (10 félév, osztatlan); hittanár-nevelőtanár (rövid ciklusú MA – óvodapedagógusi, tanítói vagy szakoktatói végzettséggel 5 félév; tanári, gyógypedagógusi végzettséggel 4 félév; teológus végzettséggel 2 félév); katekéta-lelkipásztori munkatárs (BA – 6 félév), római katolikus kántor (BA – 6 félév). A felvétel a Győri Hittudományi Főiskola saját eljárási keretében történik. Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 15. A csatolandó mellékleteket IDE kattintva érhetik el a jelentkezők. A pótfelvételi vizsga időpontja: 2018. augusztus 31. Bővebb információ: www.gyhf.hu; . A Győri Hittudományi Főiskola szeretettel várja leendő hallgatóit. 

Győri Hittudományi Főiskola
Fotó: Ács Tamás