Elballagtak a Prohászka-gimnázium végzős diákjai

2018. május 10. (csütörtök) 8:00

Kategória: Iskolák

A győri Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium ballagási ünnepélyét május 4-én tartották. Az érettségiző diákok énekelve járták végig az iskola folyosóit, ezt követően az ünnepség a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban folytatódott. A tizenegyedik évfolyam képviseletében Horváth Dorina búcsúztatta a ballagókat, majd a végzős fiatalok nevében Sterkovitz Izabella mondott beszédet. A hálaadó liturgia keretében Veres András győri megyéspüspök adott lelki útravalót a búcsúzó diákoknak: „Kívánom, hogy mindazt, amit a Gondviselés rátok bízott, rátok fog bízni, mindig akarjátok szeretettel, Jézus akarata és az ő tanítása szerint tenni.” A főpásztor elmélkedése teljes terjedelmében meghallgatható ITT

Forrás és fotó: Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Győr

Elballagtak a Prohászka-gimnázium végzős diákjai

Elballagtak a Prohászka-gimnázium végzős diákjai

Elballagtak a Prohászka-gimnázium végzős diákjai

Elballagtak a Prohászka-gimnázium végzős diákjai

Elballagtak a Prohászka-gimnázium végzős diákjai

Elballagtak a Prohászka-gimnázium végzős diákjai

Elballagtak a Prohászka-gimnázium végzős diákjai