A Szűzanyát és az édesanyákat köszöntötték Mocsán

2018. május 8. (kedd) 8:00

Anyák napja előestéjén, május 5-én Verskoszorú Égi Édesanyánknak címmel a helyi gyermekek és fiatalok Dsida Jenő, Mentes Mihály, Pázmány Péter, Sík Sándor, Szulik József és Tűz Tamás verseivel adtak hálát Szűzanyának, majd anyák napi versekkel és énekekkel mondtak köszönetet édesanyjuknak a mocsai Rózsafüzér Királynője templomban. „A Szűzanyának kötött virágcsokor, egy-egy szál rózsa az édesanyáknak és a természet ajándékaként ünneplőbe öltözött, fehér virágfüzérrel körbeölelt templom egy nagy közös hálaadás volt mindazért a szeretetért és segítségért, amit Szűzanyától kapunk, és amit az édesanyák gondoskodásában is megtapasztalunk” – hangsúlyozta Horváth István plébános.

Forrás és fotó: Rózsafüzér Királynője Plébánia, Mocsa

Anyák napja alkalmából a Szűzanyát és az édesanyákat köszöntötték Mocsán

Anyák napja alkalmából a Szűzanyát és az édesanyákat köszöntötték Mocsán

Anyák napja alkalmából a Szűzanyát és az édesanyákat köszöntötték Mocsán

Anyák napja alkalmából a Szűzanyát és az édesanyákat köszöntötték Mocsán

Anyák napja alkalmából a Szűzanyát és az édesanyákat köszöntötték Mocsán