Brenner János boldoggá avatására készül a Győri Egyházmegyei Karitász

2018. április 26. (csütörtök) 12:00

Brenner János vértanú papot (1931-1957) május 1-jén ünnepi szentmise keretében boldoggá avatják a szombathelyi Emlékmű-dombnál. Az örömteli alkalomra lelkiekben is készül a győri Apor Vilmos Ház közössége. Április 26-án délelőtt Németh László általános püspöki helynök látogatott a Győri Egyházmegyei Karitász épületébe, majd az általa vezetett közös elmélkedés után ünnepélyesen megáldotta azokat a gyertyákat, melyeket a megváltozott munkaképességű munkatársak készítettek az ünnepre.

Ezen gyertyák, valamint Győri Egyházmegyei Karitász egyéb saját készítésű termékei megvásárolhatóak lesznek a boldoggá avatás helyszínén, illetve az év további részében az Apor Vilmos Házban (Győr, Kandó Kálmán utca 10.). A termékek eladásából származó bevételt a Győri Egyházmegyei Karitász teljes egészében rászorulók megsegítésére fordítja. 

Forrás és fotó: Győri Egyházmegyei Karitász 

Brenner János boldoggá avatására készül a Győri Egyházmegyei Karitász

Brenner János boldoggá avatására készül a Győri Egyházmegyei Karitász