Család(ki)képző nap Kunszigeten

2018. április 25. (szerda) 20:00

„Egy nap a családokért!” – ezzel a szlogennel rendezték meg az első család(ki)képző napot Kunszigeten április 14-én Winkler Zsolt plébános vezetésével. Az esemény délelőtt a Szent Lőrinc-templomban kezdődött. A nyitóprogram keretében Ritter Andrea szakpszichológus Család mint sorsformáló erő címmel tartott előadást. Ezután pszichológusok, mentálhigiénés szakemberek koordinálásával kiscsoportos beszélgetéseken vehettek részt az érdeklődők. A legkisebbeket kézműves foglalkozás várta a plébánián. Az ebéd közös bográcsból került az asztalra. Délután a családok csapatokat alkotva mérték össze erejüket a sportcsarnokban. A programokat a Hangraforgó együttes koncertje és táncház zárta.

Szöveg: Sallai Regina
Illusztráció: Szent Lőrinc Plébánia, Kunsziget