Szentségimádás Brenner János boldoggá avatásának előestéjén

2018. április 20. (péntek) 10:00

Kategória: Győri Nagyboldogasszony-székesegyház (Belvárosi plébánia)

A Szombathelyi Egyházmegye kezdeményezéséhez csatlakozva szentségimádást tartunk a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban Brenner János boldoggá avatásának előestéjén, április 30-án, a 18 órakor kezdődő szentmisét követően.

„Testileg távol, de lélekben közel” (1Kor 5,3) – országszerte különböző helyszíneken, de egy időben, együtt fogunk imádkozni az Oltáriszentség előtt. Hálát adunk Brenner Jánosért, és keressük az életszentség útját saját életünkben. A szentségimádásba azok is bekapcsolódhatnak, akik a boldoggá avatáson személyesen nem tudnak részt venni. Így válik valóban közössé és sajáttá az ünnep. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!

Győri Egyházmegye Sajtóirodája
Fotó: Németh Péter