Tárd ki a szíved! – Tavaszváró délutánt szervez a harkai karitászcsoport

2018. április 12. (csütörtök) 9:00

A Sopron melletti Harka régóta aktívan működő önkéntes karitászcsoportja a tavalyi év után idén is megrendezi tavaszváró délutánját, melyet a szervezők ezúttal a családok megszólításának igényével kötnek össze, a Családok Évének programjaihoz illeszkedve. A programok április 14-én, a harkai futballpályán kerülnek megrendezésre. 

A LIFT zenekar 13 órakor kezdődő koncertje után 14 órakor Németh Antal plébános, Szabó Károly polgármester és Juronics Ilona szervező nyitja meg a rendezvényt. Ezután frissítő torna kezdődik, majd Lendvai Zoltán rédicsi plébános tart előadást „a legsportosabb pápáról”, Szent II. János Pálról. Az előadást követően, 14.30-tól kispályás focibajnokság kezdődik, majd Lali bohóc érkezik. A délután folyamán a visegrádi Szent György Lovagrend tart lovagitorna-bemutatót, felvonulnak a soproni huszárok, zenélnek a Harkai Fúvósok, továbbá családi sorverseny, légvár, fajátékok, tombola és zsákbamacska várja a résztvevőket. A rendezvényen a helyi bölcsőde, óvoda és iskola növendékeinek rajzai is megtekinthetőek lesznek. 

Győri Egyházmegyei Karitász