Megjelent a „Hitvallás” című magazinunk áprilisi száma

2018. április 3. (kedd) 9:00

Megjelent a Hitvallás című magazinunk áprilisi száma, amelyben részletesen beszámolunk az idei Könnyező Szűzanya-búcsúról. A búcsú kapcsán kérdeztük az ír központi szeminárium Győrbe látogató elöljáróit és növendékeit. Aktuális lapszámunkban olvasható interjú Bellovics Gábor jezsuita szerzetessel, valamint Bognár Krisztina énekművésszel és Kecskés Mónika orgonaművésszel. A Színről színre rovatban Jakab Gábor a Lady Bird című amerikai filmet ismerteti. Az #élőkövek rovatban a Győri Egyházmegye által szervezett ifjúsági zarándoklatot a részt vevő diákok élménybeszámolóin és a Magyar Kurír munkatársainak tudósításán keresztül mutatjuk be. A legkisebbeknek pedig A nagyotmondó-verseny című mesével készültünk.

Szeretettel ajánljuk mindenkinek egyházmegyei magazinunk legújabb számát.

Győri Egyházmegye Sajtóirodája