Az első főpásztori keresztelő a Családok évében

2018. február 19. (hétfő) 8:00

A sopronkövesdi Galavics család jelentkezett elsőként azon felhívásunkra, mely szerint a Családok éve alkalmából, az Egyház családok, nagycsaládok iránti megbecsülésének kifejezéseként minden negyedik vagy többedik gyermek megkeresztelését szívesen vállalja Veres András megyéspüspök a Győri Egyházmegye teljes területén, amennyiben ezt a szülők kérik. A főpásztor a Galavics család negyedik gyermekét, a két hetes Andráskát február 17-én keresztelte meg a sopronkövesdi Kisboldogasszony-templomban. 

Továbbra is várjuk a családok jelentkezését az Egyházmegye plébániáin keresztül! 

Forrás és fotó: Győri Egyházmegye Sajtóirodája 

Az első főpásztori keresztelő a Családok évében

Az első főpásztori keresztelő a Családok évében