Kármelita közösség látogatott Agyagosszergénybe

2018. január 21. (vasárnap) 9:00

Január 13-án a magyar Sarutlan Karmelita Rendtartomány tartományfőnöke, Vörös Imre András József OCD mutatott be szentmisét Szarka Gábor plébánossal az agyagosszergényi Szent László-templomban. A szentmisét szentségimádás, valamint a kármelita harmadrend tagjainak tanúságtétele és elmélkedése előzte meg. A szentmisét követően a hívek számára lehetőség nyílt arra, hogy a skapulárét, a kármelita közösséghez való tartozás jelét a vállukra vegyék. A skapuláré felvételével elköteleződtek az Istennek való teljes odaadottságban, az állandó imában és a felebaráti szeretetben. 

Szöveg: Némethné Ács Anita
Fotó: Káldy Márton

Kármelita közösség látogatott Agyagosszergénybe

Kármelita közösség látogatott Agyagosszergénybe

Kármelita közösség látogatott Agyagosszergénybe

Kármelita közösség látogatott Agyagosszergénybe

Kármelita közösség látogatott Agyagosszergénybe

Kármelita közösség látogatott Agyagosszergénybe

Kármelita közösség látogatott Agyagosszergénybe