„Beszélgess velem!” – A győri Széchenyi István Egyetem vendége lesz Veres András püspök

2017. november 21. (kedd) 8:00

A győri Széchenyi István Egyetem által szervezett Beszélgess velem! programsorozat november 28-i alkalmának témája a házasság lesz. A 17 órakor kezdődő rendezvény vendége Veres András győri megyéspüspök. A szervezők célja, hogy – nem kizárólag – főiskolás és egyetemista hallgatók és tanáraik részére ingyenes, szabadon választható program keretében lehetőséget teremtsenek arra, hogy az élet különböző területeiről meghívott elismert előadókkal párbeszédet folytathassanak Istenbe vetett hitükről, munkájukról és eredményeikről. A részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, így a beszélgetés helyszínét a jelentkezők számához igazodva három nappal a beszélgetés előtt hirdetik ki a program hivatalos honlapján és Facebook-oldalán.

Győri Egyházmegye Sajtóirodája