Gyermekáldás természetesen – A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

2017. november 6. (hétfő) 8:00

Déri Viktória és Dervarics-Boros Ágnes, a Creighton Módszer oktatói tartottak előadást Gyermekáldás természetesen címmel a Győri Hittudományi Főiskola dísztermében október 17-én, a Győri Egyházmegye életvédelmi programsorozatának második alkalmán. Az eseményt megtisztelte jelenlétével Veres András győri megyéspüspök. 

Az est folyamán számos gondolat hangzott el a pontosan vezetett Creighton-táblázatokról, amelyek többek között segítséget nyújtanak a nőgyógyászati, hormonális vagy termékenységi betegségek felismerésében és kezelésében. Az előadókkal készített rövid interjú ITT megtekinthető. 

A Győri Egyházmegye által szervezett életvédelmi programsorozat november 28-i alkalmán Tóthné Sasvári Szilvia, a Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola biológiatanára munkatársaival, Bozóné Horváth Andreával és Török Orsolyával együtt interaktív ismertetőt tart az MFM Projekt (My Fertility Matters, A termékenységem fontos) munkájáról Kinek a dolga a felvilágosítás? Csak arra vigyázok, amit értékesnek tartok címmel. Az esemény 17 óra 30 perckor kezdődik a Győri Hittudományi Főiskola dísztermében.

Győri Egyházmegye Sajtóirodája
Fotó: Ács Tamás

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán

A Creighton Módszer oktatói tartottak előadást a Győri Hittudományi Főiskolán