„Időt kérünk!” – Érettségizők találkozója az Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpontban

2017. október 5. (csütörtök) 8:00

A Győri Egyházmegye október 14-én, szombaton találkozót szervez az érettségizők számára a győri Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpontban. A 9 óra 30 perckor kezdődő lelkinap keretében Kaposi Gábor egyetemi lelkész, győr-révfalui plébános előadást tart Ne aggódj a holnap miatt, Isten már ott van! címmel. A kiscsoportos beszélgetést és az ebédet követően a diákok bekötött szemmel, a többi érzékszerv segítségével tapasztalhatnak meg hétköznapi szituációkat. A 14 óra 30 perckor kezdődő szentmisére zenés áhítattal készülhetnek a résztvevők. A szentmisét Veres András győri megyéspüspök mutatja be. A találkozót a 16 órakor kezdődő táncház zárja. 

Szeretettel hívjuk és várjuk az érettségizőket!