A Győri Egyházmegyei Karitász várja a diákokat a közösségi szolgálatra

2017. szeptember 26. (kedd) 7:00

A Győr-Moson-Sopron Megyei Polgári Védelmi Szövetség, a Győri Tankerületi Központ és a szakképzési centrumok közös szervezésében immár negyedszerre rendezték meg szeptember 21-én az iskolai közösségi szolgálat börzéjét a győri egyetemi csarnokban, amelyen más civil és segélyszervezetek mellett a Győri Egyházmegyei Karitász is képviseltette magát. A rendezvényt Blazovicsné Varga Marianna győri tankerületi igazgató nyitotta meg, majd Radnóti Ákos győri alpolgármester beszélt az önkéntes szolgálat fontosságáról. Ezután a Révai Miklós Gimnázium, majd a Liszt Ferenc Zeneiskola tanulóinak zenés műsora következett, majd a megjelent középiskolai diákok személyesen érdeklődhettek a lehetőségekről a partnerszervezetek standjainál. A Győri Egyházmegyei Karitász – változatos tevékenységének megfelelően – sokféle lehetőséget kínál a diákoknak közösségi szolgálatuk eltöltésére, többek között rászorulók közötti szolgálattal, adományrendezéssel, élelmiszergyűjtésben való részvétellel, segélyakciók megvalósításával, valamint megváltozott munkaképességűek munkájának segítésével. A Győri Egyházmegyei Karitász szeretettel várja a diákokat közösségi szolgálatra!

További információ: Győr, Kandó Kálmán utca 10., , +3696/283-038.

Forrás és fotó: Győri Egyházmegyei Karitász

A Győri Egyházmegyei Karitász várja a diákokat a közösségi szolgálatra

A Győri Egyházmegyei Karitász várja a diákokat a közösségi szolgálatra

A Győri Egyházmegyei Karitász várja a diákokat a közösségi szolgálatra

A Győri Egyházmegyei Karitász várja a diákokat a közösségi szolgálatra