Még lehet jelentkezni a jubiláns házaspárok hálaadására a győr-belvárosi plébánián

2017. augusztus 20. (vasárnap) 9:00

2017. szeptember 2-án 10 órai kezdettel Veres András győri megyéspüspök, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke hálaadó szentmisét mutat be a jubiláló házaspárok részvételével a győri Loyolai Szent Ignác bencés templomban. Szeretettel hívjuk és várjuk azokat a házaspárokat, akik szentségi házasságkötésük kerek évfordulóját ünneplik (az ötödik évfordulótól kezdve). A szentmisét követően a győri főpásztor vendégül látja a jubiláló házaspárokat a Püspökvárban.

Jelentkezni 2017. augusztus 24-ig lehet a Káptalandomb 17. szám alatt található győr-belvárosi plébániai hivatalban (kedd kivételével minden hétköznap 9 és 12 óra, valamint 15 és 17 óra között, a  e-mail címen, vagy a Rákóczi Ferenc utca 6. szám alatt található Magyar Ispita-templomban 6 óra 45 perckor és 18 órakor kezdődő szentmiséket követően. 

Győri Egyházmegye Sajtóirodája
Fotó: Pixabay.com