Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

2017. augusztus 2. (szerda) 17:00

A keresztény szellemiségű, családias kollégium 4-5 ágyas szobákkal, valamint közösségi helyiséggel, rendezett udvarral, internet-hozzáféréssel, nyelvtanulási (olasz, angol), főzési, sportolási (futópad, pingpongasztal) és a zenészek számára gyakorlási lehetőséggel várja a Győrben továbbtanuló egyetemista lányokat. A rendházhoz tartozó, Boldog Apor Vilmos vértanú püspök által felszentelt kápolnában heti két alkalommal szentmisén is részt lehet venni. Az Árvaház utca 10. szám alatt található diákotthontól a Széchenyi István Egyetem épületegyüttese tizenöt perc alatt gyalog elérhető, illetve helyi járatos busszal is megközelíthető. A szállás havi díja 13.000 forint. A szervita nővérek szívesen fogadják a jelentkezéseket, amíg van szabad férőhely. További információkat kérni és jelentkezni személyesen, postai úton, interneten, továbbá telefonon keresztül lehet. 

Holy Eszter és Vőő Éva szervita nővérek elérhetőségei: 

cím: 9025 Győr, Árvaház utca 10.

e-mail cím:

 

 

 

telefonszám

+3696/542-183

+3630/400-8680

+3630/612-8803

Forrás és fotó: Szervita Nővérek Győri Rendháza

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére

Felvételt hirdet a szervita nővérek győri Szent József Diákotthona egyetemista lányok részére