Várja a hallgatók jelentkezését a győri Szent László Katolikus Szakkollégium

2018. január 9. (kedd) 7:00

Kategória: Szakkollégiumok

A győri Szent László Katolikus Szakkollégium felvételt hirdet a 2017/2018-as tanév II. félévére nappali tagozatos BSc/BA, MSc/MA, illetve osztatlan egyetemi és főiskolai képzésben résztvevő hallgatók számára. A jelentkezéseket kizárólag elektronikus úton, a kollégium honlapján, előzetes regisztrációt követően tudják fogadni az intézmény munkatársai. A jelentkezési határidő 2018. január 23. déli 12 óra. A 2018. január 23. napja után érkező jelentkezéseket az esetlegesen felszabaduló helyek szerint, pótfelvételi eljárás keretében bírálják el 2018. február 15. napját követően.

A felvételi eljárás kétlépcsős. A regisztrációs űrlap kitöltése után e-mailben kapott felhasználónévvel és jelszóval belépve egy jelentkezési lapot kell kitölteni. Ezt az adatlapot a szakkollégium szabályzatainak elfogadását követően lehet beküldeni. A jelentkezők felvételi beszélgetésen vesznek részt, amelyre 2018. január 25-én 9 és 12 óra között kerül sor. A személyre szóló időpontot a regisztráció során megadott e-mail címre küldik. A felvételt nyert hallgatók 2018. február 1-től költözhetnek be a kollégiumba.

A Damjanich utca 58. szám alatt található Szent László Katolikus Szakkollégium igazgatója, Tóth Tibor tájékoztatott arról, hogy kétágyas szobákkal, kápolnával, könyvtárral, konditeremmel, tágas udvarral, közösségi terekkel és mosókonyhával várják a hallgatókat. A kollégium minden emeletén található konyha hűtőszekrényekkel és zárható tárolókkal. A kollégiumban ingyenesen elérhető internet áll a hallgatók rendelkezésére. További információt az alábbi telefonszámon és e-mail címen lehet kérni: +3696/516380;

Forrás és fotó: Szent László Katolikus Szakkollégium, Győr

Felvételt hirdet a győri Szent László Katolikus Szakkollégium

Felvételt hirdet a győri Szent László Katolikus Szakkollégium

Felvételt hirdet a győri Szent László Katolikus Szakkollégium

Felvételt hirdet a győri Szent László Katolikus Szakkollégium

Felvételt hirdet a győri Szent László Katolikus Szakkollégium

Felvételt hirdet a győri Szent László Katolikus Szakkollégium

Felvételt hirdet a győri Szent László Katolikus Szakkollégium