Enesei diákok jártak a győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár Kincsesműhelyében

2017. július 7. (péntek) 8:00

Június 30-án került sor a győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár Kincsesműhely című programsorozatának legutóbbi alkalmára, amelyen az Enesei Általános Iskola diákjai vettek részt. A foglalkozást Pintérné Rácz Krisztina múzeumpedagógus vezette. 

Pintérné Rácz Krisztina beszámolt arról, hogy a résztvevők ellátogattak a Püspökvár toronykilátójába, megtekintették a Győri Egyházmegye és a Katolikus Pedagógiai Intézet által a Szent László-év alkalmából szervezett, katolikus óvodák, iskolák számára meghirdetett rajz-, tárgyalkotó és fotópályázatok díjnyertes alkotásait, valamint a szakképző intézmények diákjai által készített mestermunkákat bemutató kiállítást, amely az Egyházmegyei Kincstár kiállítóterében található. A kiállítás megtekintését követően az Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár foglalkoztató termében Szent Lászlót ábrázoló domborított képeket készítettek. 

Győri Egyházmegye Sajtóirodája
Fotó: Pintérné Rácz Krisztina/Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár, Győr

Enesei diákok jártak a győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár Kincsesműhelyében

Enesei diákok jártak a győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár Kincsesműhelyében

Enesei diákok jártak a győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár Kincsesműhelyében

Enesei diákok jártak a győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár Kincsesműhelyében

Enesei diákok jártak a győri Egyházmegyei Kincstár és Könyvtár Kincsesműhelyében