Székesegyházi szentmisék a győr-belvárosi Magyar Ispita-templomban és az orsolyita nővérek Szent Anna-templomában

2017. június 4. (vasárnap) 10:30

Kategória: Győri Nagyboldogasszony-székesegyház (Belvárosi plébánia)

2017. május 15-től novemberig, a felújítási munkálatok első szakaszában a Nagyboldogasszony-székesegyház zárva tart. A felújítás ideje alatt sem maradnak el a székesegyházi szentmisék, ezeket a győr-belvárosi plébániához tartozó templomokban, változatlan időpontokban mutatják be: hétfőtől szombatig a reggeli, 6 óra 45 perckor, valamint az esti, 18 órakor kezdődő szertartások a Rákóczi Ferenc utca 6. szám alatt található Magyar Ispita-templomban lesznek. A vasárnapi és az ünnepnapi szentmiséket az orsolyita nővérek Apáca utca 41. szám alatt található Szent Anna-templomában mutatják be 8 óra 30 perckor, 10 órakor, 12 órakor, valamint 18 órakor. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit a székesegyházi szentmisékre! 

Győri Egyházmegye Sajtóirodája