Megjelent a júniusi Hitvallás

2017. június 5. (hétfő) 10:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei lapunk, a Hitvallás legfrissebb, júniusi számát teljes egészében Szent László királyunknak szenteltük. Címlapunkon Németh László általános püspöki helynök atya gondolatai olvashatóak, s bemutatjuk a június 25-27. között Győrben megrendezendő Szent László-napok és KATTÁRS rendezvényt (12-13. oldal). Júniusi számunkban beszélgetést olvashatnak Magyaros László szentelendő papnövendékkel (11. oldal), beszámolunk az idei Szeretet Napokról (2. oldal), illetve megszólaltatjuk Háy János író-költő-képzőművészt (18. oldal). Kulturális rovatunk (16-17. oldal), egyházmegyei híreink (2-5. oldal) és lelkiségi írásaink mellett a Szent László-év alkalmából lelki útravalót (17. oldal), illetve Pünkösd ünnepére egy imádságot nyújtunk át (hátlap).

Jó olvasást kívánunk!

Szerkesztőség