Kiáltás-imádság Győrből Boldog Apor Vilmos ünnepén

2017. május 29. (hétfő) 11:00

Kategória: Boldog Apor Vilmos püspök

Május 23-án, Boldog Apor Vilmos ünnepén 20 órától a Mária Rádió élő közvetítést sugárzott a győri Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium kápolnájából. A „Kiáltás” című negyedórás közös ima a négy magyar nyelvű adó, a magyarországi, az erdélyi, a délvidéki és a felvidéki Mária Rádió műsorában egyszerre hangzik fel minden este. A főként Mária-kegyhelyekről sugárzott közvetítésben Győrre négyhetente kerül sor, a közös imádság szándéka a magyarság lelki megújulása. Boldog Apor Vilmos ünnepén a Bognár István székesegyházi plébános, püspöki irodaigazgató által vezetett imádságban és énekben megemlékeztek a vértanú püspökről, melyen szép számmal vettek részt a hívek. Külön köszönet illeti a Prohászka-iskola vezetését, hogy a székesegyház felújítása miatt az új helyszínt és a technikai lehetőséget biztosították.

Szöveg és fotó: Torda Béla

Kiáltás-imádság Győrből Boldog Apor Vilmos ünnepén

Kiáltás-imádság Győrből Boldog Apor Vilmos ünnepén

Kiáltás-imádság Győrből Boldog Apor Vilmos ünnepén