XV. Győri Szeretet Napok – beharangozó

2017. május 16. (kedd) 10:00

Egyházmegyénk immár tizenötödször rendezi meg a Győri Szeretet Napok jótékonysági célú programsorozatot, melynek bevételét teljes egészében Böjte Csaba ferences szerzetes erdélyi gyermekmentő szolgálatának segítésére fordítja. Rendezvényünk május 21-én, vasárnap ünnepi szentmisével kezdődik a Szent Anna orsolyita templomban (9022 Győr, Apáca u. 41.), melyet dr. Pápai Lajos nyugalmazott győri püspök mutat be. Ezután kezdődik a Győri Püspökvár kertjében az egész napos kulturális és gasztronómiai fesztivál, melynek zárásaként 16.30-tól a Misztrál együttes lép fel. A tervezett program itt elolvasható. Plakát: pdf, jpg. Rendezvényünk vendége Böjte Csaba ferences szerzetes és a csíkszentsimoni gyerekek. Mottónk: Adj örömmel!

Szeretettel várunk mindenkit!