Anyák napja a soproni Szent Margit-templomban

2017. május 16. (kedd) 12:00

Kategória: Iskolák

„Úr Isten, kérünk, hallgasd meg imánkat;
Gazdagon áldd meg édes jó anyánkat!
Élete mindig legyen vidám, boldog,
Kérünk, áldd meg őt, kérünk, áld meg őt!”

A soproni Szent Orsolya-óvoda nevében nagy szeretettel hívtuk és vártuk a drága édesanyákat és nagymamákat egy szép májusi napsütéses délutánon a Szent Margit-templomba, hogy a kisgyermekekkel együtt felköszönthessük őket. A sok-sok készülődés, titkolózás után szép ruhában, kezükben fehér rózsával, énekszóval vonultak be a gyermekek a templomba az oltár elé, hogy verses-zenés összeállítással kedveskedjenek annak, aki a világon a legfontosabb számukra. A meghitt köszöntő után sok puszi és ölelés mellett a gyermekek átadták apró, maguk készítette ajándékaikat az anyukáknak, nagymamáknak. Ezután Marics István plébános atya az édesanyákat, gyermekeket, családokat áldásban részesítette, majd a templom udvarán egy kis agapéra hívtuk a kedves egybegyűlteket.

Forrás: http://sztorsolya.hu

Anyák napja a soproni Szent Margit-templomban