Édesanyák köszöntése az osli Nagyboldogasszony-templomban

2017. május 15. (hétfő) 12:00

Május első vasárnapja az édesanyák napja, melyet az osli Nagyboldogasszony-templomban is szentmisével ünnepeltünk, melyet dr. Szaradics József plébános mutatott be. A szertartás elején Németh Bence, Bakodi Luca és Gaál Alexandra tanulók köszöntő versei örömkönnyeket csaltak az édesanyák és a nagymamák szemébe. Németh László a plébániai tanácsadó testület nevében rámutatott köszöntő beszédében, mennyi mondanivalója lehet egyetlen szónak: „édesanya”, ami egyben a világ legszebb szava. A köszöntés végén kérte a jó Isten áldását az édesanyákra, hogy ragyogja be éveiket, majd a Szűzanya tiszteletére az oltárra helyeztük a kezünkben lévő virágokat. A szentmise végén minden édesanyát egy emlékképpel ajándékoztak meg.

Nagyboldogasszony-plébánia, Osli