Megjelent a májusi Hitvallás

2017. május 8. (hétfő) 11:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei lapunk, a Hitvallás legfrissebb, májusi számában az idei Szent László-év és a nagyváradi Szent László-ünnep alkalmából felidézzük Szent László király és Nagyvárad közös történetét (12-13. oldal), beszámolunk a győri városi keresztútról (2. oldal), illetve egy nemrégiben elkészült országos keresztény véleménykutatásról (14. oldal) Címlapunkon J. Kovács Andrea gondolatai olvashatóak Szűz Máriáról és a keresztény nőiségről, valamint beszélgetés található Érszegi Márk Auréllal (11. oldal) és Spissichné Gesztesi Zsófiával (18. oldal). Egyházmegyei híreink (2-5. oldal) és lelkiségi írásaink mellett hátlapunkon hírt adunk a május 21-én megrendezendő XV. Győri Szeretet Napokról is.

Jó olvasást kívánunk!

Szerkesztőség