Rajzpályázatot hirdet a Győri Egyházmegye Püspöki Vagyonkezelője Apor Vilmos püspök tiszteletére

2018. április 3. (kedd) 10:00

Kategória: Szent László Látogatóközpont

A Győri Egyházmegye Püspöki Vagyonkezelője Boldog Apor Vilmos győri püspök vértanúságára emlékezve idén is meghirdeti rajzpályázatát általános iskolás diákok részére. Az A/4-es méretben, műszaki rajzlapra készült rajzokat 2018. május 15-ig a Győri Egyházmegye Püspöki Vagyonkezelőjének címére (9021 Győr, Káptalandomb 13.) lehet elküldeni vagy személyesen leadni. A díjazott alkotások készítői hasznos tárgyjutalomban részesülnek, továbbá  kiállításon mutatják be műveiket. A rajzverseny szervezői az elkészült művek hátoldalán kérik feltüntetni az alkotó nevét, életkorát, elérhetőségét, iskolájának nevét és annak elérhetőségét, valamint felkészítő tanára nevét. A pályaművek visszaszolgáltatására nincs lehetőség. Az alkotásokról készült másolatok, fotók későbbi felhasználásának jogát a pályázat kiírója fenntartja. 

Győri Egyházmegye Püspöki Vagyonkezelő, Győr