Megjelent az áprilisi Hitvallás

2017. április 3. (hétfő) 10:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei lapunk, a Hitvallás legfrissebb, áprilisi számát Nagyhét és Húsvét titkának szenteltük. Címlapunkon Ferling György atya gondolatai olvashatóak, bemutatjuk a dunaszentmiklósi örömutat (12-13. oldal), valamint ajánljuk a nagypénteken Győrben első alkalommal megrendezendő városi keresztutat (hátlap). Áprilisi számunkban beszélgetést olvashatnak Bognár István püspöki irodaigazgatóval, a győri Nagyboldogasszony-székesegyház plébánosával (11. oldal), beszámolunk az idei Könnyező Szűzanya-ünnepről (2. oldal), megszólaltatjuk Kovács Antal olimpiai bajnokot (14. oldal), Polgári László görögkatolikus parókust (18. oldal), valamint a győri Pál utcai fiúk-előadás gyerekszereplőit (22-23. oldal). Kulturális rovatunk (16-17. oldal), egyházmegyei híreink (2-5. oldal) és lelkiségi írásaink mellett a Szent László-év alkalmából lelki útravalót (17. oldal), illetve változatos pályázati lehetőségeket is ajánlunk (9. oldal).

Jó olvasást kívánunk!

Szerkesztőség