Megjelent a márciusi Hitvallás

2017. március 6. (hétfő) 11:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei lapunk, a Hitvallás legfrissebb, márciusi számában beszámolunk az idei Szent László-év győri megnyitásáról (2. oldal), illetve bemutatjuk a baji Assisi Szent Ferenc-egyházközséget (12-13. oldal). Címlapunkon Váradi Kristóf gondolatai olvashatóak, a 3. oldalon pedig közöljük Veres András megyéspüspök Apor-imaszövetséget megalapító körlevelét. Lapunkban beszélgetés olvasható Varga Józsefné dr. Horváth Mária szakigazgatóval a Győri Hittudományi Főiskola kínálta új lehetőségekről (11. oldal), valamint a 90 éves Petra szervita nővérrel. (18. oldal). Megemlékezünk Kodály Zoltánról és Kitaibel Pálról (10. oldal), valamint ellátogattunk a győri Apor-óvoda Ismerjük meg-estjeire (14. oldal). A Házasság hete győri és soproni eseményei (23. oldal) mellett egyházmegyei híreink (2-5. oldal), lelkiségi írásaink és gyermekmese is olvasható lapszámunkban.

Jó olvasást kívánunk!

Szerkesztőség