Ön dönt adója 1+1 %-áról

2017. március 1. (szerda) 12:00

Kategória: Egyházmegyei hivatal

Az idei esztendőben is rendelkezhetünk jövedelemadónk egy részéről. Ennek 1%-át valamelyik egyháznak, másik 1%-át pedig egy civil szervezetnek ajánlhatjuk fel. Kérjük, támogassa egyházunk társadalmi szolgálatát adója egyházi 1%-ával! A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011. A második 1% felajánlására három alternatívát is figyelmükbe ajánlunk. Az Egyházi Iskolák és Templomok Fenntartásáért Alapítvány adószáma: 19111421-2-08. Az Alapítvány célja, hogy szociális, egészségügyi, gyermek- és ifjúságvédelmi, oktatási és művelődési törekvések megvalósításához anyagi segítséget és támogatást nyújtson. Az Egyházmegyei Szent Erzsébet Caritas Alapítvány adószáma: 19111438-1-08. Az Alapítvány célja, hogy tevékenységével segítse a Győri Egyházmegyei Karitász szociális és karitatív szolgálatát. A Pastores dabo vobis Alapítvány (adószáma: 18536735-1-8) a papnevelés támogatására jött létre.

Kérjük, csatlakozzon támogatóinkhoz adója 1%-ának felajánlásával!

Győri Egyházmegye