Megjelent a februári Hitvallás

2017. február 6. (hétfő) 12:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei lapunk, a Hitvallás legfrissebb, februári számában a Házasság hete alkalmából megszólaltatjuk egyházmegyénk családmozgalmainak tagjait (12-13. oldal), illetve jelezzük a győri programsorozatot (hátlap). Címlapunkon Vlaj Márk gondolatai olvashatóak a keresztény örömről, a 2. oldalon pedig beszámolunk vízkereszt ünnepének székesegyházi programjáról. Lapunkban beszélgetés olvasható Lukácsi Zoltán szemináriumi rektorral az ökumené történelmi távlatairól (11. oldal), valamint Paál Sándor Ede nemrég újmisés atyával (18. oldal). Beszámolunk a Győri Kincsesműhely elmúlt őszi foglalkozásairól (9. oldal), illetve ellátogattunk a maristák bicentenáriumi ünnepségére (14. oldal). A Szent László-évben indult új cikksorozatunk és konferencia-beharangozónk (17. oldal) mellett egyházmegyei híreink (2-5. oldal), lelkiségi írásaink és gyermekmese is olvasható lapszámunkban.

Jó olvasást kívánunk!

Szerkesztőség