Megjelent a januári Hitvallás

2017. január 13. (péntek) 9:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei lapunk, a Hitvallás legfrissebb, januári számában a centenárium alkalmából felidézzük fatimai Szűzanya-jelenések történetét (12-13. oldal), illetve képriportot közlünk a sopron-főtéri Mária-szobor ünnepélyes megkoszorúzásáról (2. oldal). Címlapunkon Kálmán Imre plébános atya elmélkedik az újévi reménységről, a 22. oldalon diákok osztják meg gondolataikat ugyanebben a témában. Januári számunkban  dr. Veres András püspök atya beszél eddigi tapasztalatairól és terveiről (11. oldal), Kiss Zoltán és Hervai Sára a Szent Egyed-közösség győri alakulásával (14. oldal) Dékány Ferenc EKIF-igazgató atya pedig Ferenc pápa Laudato si enciklikájával kapcsolatban szólal meg (18. oldal). Egyházmegyei híreink (2-5. oldal) és kulturális rovatunk (16-17. oldal) mellett lelkiségi írásainkat is ajánljuk.

Jó olvasást kívánunk!

Szerkesztőség