Megjelent a decemberi Hitvallás

2016. december 5. (hétfő) 10:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei lapunk, a Hitvallás legfrissebb, decemberi számában karácsonyi képmeditációval és a jövőre kezdődő Szent László-évet előlegző falinaptárral kedveskedünk olvasóinknak (12-13. oldal). Címlapunkon Kaposi Gábor gondolatai olvashatóak a várakozásról és a türelemről, a 2. oldalon pedig beszámolunk egyházmegyénk Szent Márton-programjairól. Lapunkban beszélgetés olvasható Katona Tiborral, a székesegyház idén 85 éves Palestrina-kórusának vezetőjével (11. oldal), valamint Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszterrel (18. oldal). Az ünnep előtt látogatást tettünk a zsirai Fogyatékosok Otthonában (14. oldal), többek között egy, Bedy Vince születésének 150. évfordulójára készült, valamint egy táblajátékokat bemutató könyvet nyújtunk át (17. és 22. oldal), illetve elmondják karácsonyi gondolataikat a győri Prohászka-iskola diákjai is (22. oldal). Egyházmegyei híreink (2-5. oldal), kulturális ajánlónk (16-17. oldal) és lelkiségi írásaink mellett olvasóink mesét (23. oldal), valamint egy jövő évi falinaptárat is találhatnak karácsonyváró számunkban.

Jó olvasást kívánunk!

Szerkesztőség