Megjelent a novemberi Hitvallás

2016. november 2. (szerda) 12:00

Kategória: Hitvallás

Egyházmegyei lapunk, a Hitvallás legfrissebb, novemberi számában felidézzük az irgalmasság szentéve alkalmából az egyházmegyei kincstárban megnyílt kiállítást (12-13. oldal), illetve képriportot közlünk egyházmegyénk oktatási intézményeinek nyári felújítási munkáiról (2. oldal). Címlapunkon Csizmadia Gertrúd elmélkedik Szent Cecília ünnepéhez kapcsolódóan a zenéről, illetve Márton Áronról beszélgetünk Vízi Zakariás kolozsvári plébánossal (11. oldal,), az egyház kihívásairól Sárai-Szabó Kelemennel győri bencés perjellel (18. oldal), valamint az Amerikát megjárt diákkal, Simon Andrással (22. oldal). Egyházmegyei híreink (2-5. oldal), kulturális rovatunk (16-17. oldal) és lelkiségi írásaink mellett ajánljuk a győri Collegium Musicum Jaurinense bencés fiúkórus Ignatius-hangversenybérletét (hátlap).

Jó olvasást kívánunk!

Szerkesztőség