Várépítő Pályázat – Építőanyag gyermekintézmények és műemlékek számára

2013. december 10. (kedd) 10:50

Kategória: Pályázatok

2014. február 28-i beadási határidővel pályázatot írtak ki gyermekintézmények és műemlékek számára. Minden apró segítség egy-egy intézmény megújulását indíthatja el, mert a múlt és a jövő egyaránt számít. Alább megtalálható a részletes pályázati kiírás.

A Build-Communication Kft. Várépítő pályázat néven 2010-2011. évben első alkalommal írta ki építőanyag pályázatát gyermekintézmények és műemlékek számára, amely arra hivatott, hogy integrálja az építőipari cégek felajánlásait, összefogja és szervezze a felajánlott termékek pályázati úton történő kiosztását. A rendszer az elmúlt két évben apró és kevésbé apró segítséget nyújtott a neves közéleti személyiségek által arra érdemesnek tartott pályázóknak. A 2013/2014-es évben több mint 13 millió forint + ÁFA értékű, az épületek állagmegóvási és energiamegtakarítást célzó beruházásaihoz felhasználható építőanyagra lehet pályázni. Vakolatok, hőszigetelő rendszerek, kerámia tetőcserepek, tetőfóliák, ereszcsatorna, meleg- és hidegburkolati ragasztók és játszótéri felszerelések mellett újdonságként szerepelnek a pályázható termékek között beltéri falfestékek, fűtési rendszerek, nyílászárók, világítástechnikai berendezések, sőt, olyan szolgáltatások, mint pl. statikai szakvélemény vagy a felújítást megelőző szakértői felmérés. A termékek odaítéléséről a felajánló építőanyag-gyártó cégektől független, neves közéleti személyiségekből álló zsűri dönt. További információ és részletes pályázati kiírás megtalálható a www.varepitopalyazat.hu honlapon.