Aporos siker "Az én Grimm-mesém" című rajzpályázaton

2013. június 13. (csütörtök) 8:16

Kategória: Iskolák

A budapesti Goethe Intézet a Grimm-év alkalmából illusztrációs versenyt hirdetett 6-12 éves gyerekek számára. A győri Apor Művészeti Iskola tanulóinak feladata az volt, hogy egy Grimm-meséhez négy képből álló sorozatot alkossanak. A pályázatra 574 pályamű érkezett. A budapesti Goethe Intézetben 2013. május 28-án került sor „Az én Grimm mesém” című rajzpályázat ünnepélyes díjkiosztójára. 2. osztályos csapatunk országos III. helyezést ért el a Csizmás kandúr című pályamunkájával. A legjobban sikerült munkákból készült válogatás négy hónapig lesz látható az intézetben. A csapat tagjai: Csőre Dóra, Hideg Hanna, Horváth Krisztina és Molnár Dorottya. Felkészítő tanárok: Turóczi Zoltánné és Csákiné Kiss Zsuzsanna.

Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont, Győr