Család és munka összhangja – Konferencia

2013. április 22. (hétfő) 6:01

Kategória: Pályázatok

A Győri Egyházmegye "Családdal a jövőért" pályázatának keretében 2013. április 26-án, pénteken konferenciát rendeznek "Család és munka összhangja" címmel Győrben, az Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont Kollégiumában. A Győri Egyházmegye "Családdal a jövőért TÁMOP-5.5.1.B-11/2-2011-0251" jelű projektjének célja a házaspárokat, családokat összetartó-erősítő, keresztény szellemiségű programok szervezése, lebonyolítása. A 2012. júniusában indult projekt egyik kiemelt rendezvénye a "Család és munka összhangja" konferencia, melyen többek között előad Dr. Tarján Emőke, Dr. Krisch Imre és Iszlai Zoltán. A konferenciát Dékány Ferenc püspöki irodaigazgató, EKIF-igazgató, valamint Tóth András család-, ifjúsági és Karitász-referens, a pályázat projektvezetője nyitja meg. Szeretettel várunk mindenkit!

További információk: Tóth András, 20/320-0790

Program

  • 9.00 – Regisztráció
  • 9.45 – Megnyitó: Dékány Ferenc (Győri Egyházmegye, irodavezető) és Tóth András (Családdal a jövőért projektvezető)
  • 10.00 – Dr. Tarján Emőke: A munkába állás hatása a családi rendszerre
  • 11.30 – Dr. Krisch Imre: A család és a jog kapcsolata
  • 13.00 – Szendvicses ebéd
  • 14.00 – Iszlai Zoltán: A munka elvesztésének hatása a családi rendszerre
  • 15.30 – Kerekasztal-beszélgetés: Dr. Tarján Emőke, Dr. Krisch Imre, Iszlai Zoltán, a beszélgetést vezeti: Tóth András projektvezető
  • 16.30 – Záró értékelés

A3-as plakát (jpg) / A5-ös szórólap (jpg)