XII. Győri Katolikus Ifjúsági Találkozó

2018. november 10. (szombat)

helyszín: Győri Szent Imre Plébánia (Győr, Szent Imre út 35.)

kezdés: 8.30 óra

November 10-én, szombaton 12. alkalommal megrendezésre kerül az egész napot átívelő ifjúsági találkozó a Győri Szent Imre plébánián, melynek mottója: Kapcsolódj!

A plébánia sok szeretettel várja a találkozóra 8.30 órától a 7. - 8. osztályos, valamint a középiskolás, egyetemista fiatalokat. Az ifjúsági találkozó vendégszónoka Kerényi Lajos piarista szerzetes atya. Mivel ez a nap néhány iskolában tanítási nap, szükség esetén, azon fiataloknak, akik egész nap részt vesznek az ifjúsági találkozón, a plébánia hivatalos dokumentumot állít ki a hiányzás igazolására.

Édes és sós süteményt szívesen fogadnak a szervezők, november 9-én, pénteken 17 órától a szentmise előtt vagy után lehetséges a sekrestyében leadni.

További információ a Facebook oldalon itt található.

Forrás: Győri Szent Imre Plébánia