A magyaróvári plébániatemplom jubileuma

2018. november 11. (vasárnap)

helyszín: Mosonmagyaróvár, Szűz Mária Királynő és Szent Gotthárd-templom

kezdés: 10 óra

A magyaróvári plébániatemplom jubileumán Veres András megyéspüspök ünnepi szentmisét mutat be.

A mosonmagyaróvári Szűz Mária Királynő és Szentgotthárd Plébánia Jubileumi éve november 25-én ér véget. A Jubileumi év alkalmából, a Szentszék által kibocsátott Dekrétum abban a kegyelemben részesíti a hívőket, hogy a celebráló Veres András győri megyéspüspök által osztott pápai áldás a tévénézőkre és a rádióhallgatókra is érvényes.

A Jubileumi évet protokollárisan záró szentmisét élőben sugározza a Bonum TV, a Kossuth Rádió és a Magyar Katolikus Rádió.  A közös adás helyszíne a mosonmagyaróvári Szent László téren található barokk templom. A várhatóan 11 órakor befejeződő szentmise után a főpásztor áldásban részesíti Mosonmagyaróvár első Hospice-házát is.