Csermajori búcsú

2018. november 3. (szombat)

kezdés: 14.30

2018. november 3-án, szombaton, az egykori csermajori tanárok, diákok és dolgozók, valamint a Vitnyédért Egyesület tagjai szeretettel hívják és várják mindazokat, akik érdeklődnek Csermajor jelenlegi állapota felől, valamint akik kíváncsiak az iskola épületére, amely több mint száz éves alapítása óta méltán vívta ki a „tejesek Sárospatakja” kitüntető címet. A Szent Imre napi szentmisét 14:30-kor celebrálja Lőrincz Béla vitnyédi plébános. A szentmise után kötetlen beszélgetésre is lehetőség nyílik az iskola étkezdéjében.

A szervezők közös imára buzdítással szeretnék kinyilvánítani hitüket, hálát adni és felhívni a figyelmet arra, hogy Csermajor egy nemzeti
kincs. E helyen felhalmozott szakmai tudás, érték és hagyomány biztos alapot nyújthat a mai generáció jövőjének építéséhez.

A szentmisét a budapesti Bonum Televízió közvetíti.

A csermajori búcsúról bővebb információ itt olvasható.

Győri Egyházmegye Sajtóirodája
Forrás: Papp László, egykori csermajori tanár